• Skunk Anansie
  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival za nami. Zagrali Finaliści WOW Music Awards – Piotr Lisiecki i FOX oraz Michał Szpak z "X-Factor". Ale prawdziwego czadu dali dopiero My Chemical Romance i niesamowita Skin ze Skunk Anansie. I nawet Moby zaskoczył mocnym, rockowym uderzeniem. Było naprawdę gorąco! Zobacz, co działo się na Stadionie Legii w piątkowy wieczór 17 czerwca.
 • Jamiroquai główną gwiazdą OWF
  W weekend na stadionie Legii mecz gwiazd między artystami rockowymi, hiphopowymi i soulowymi. Oto skład Orange Warsaw Festival.
 • Jamiroquai
  Orange Warsaw Festival wystartuje już w piątek 17 czerwca. Na stadionie warszawskiej Legii przy Łazienkowskiej wystąpią gwiazdy z różnych muzycznych galaktyk, ale zawsze z wysokiej półki – światowej i polskiej. Zagra wracający po dłuższej przerwie Jamiroquai i żegnający się z publicznością oraz szyldem The Streets Mike Skiner, a także grupa Sistars , która wznowiła działalność specjalnie na ten festiwal. Jedno jest pewne: będzie się działo! Oto gwiazdy OWF 2011.
 • My Chemical Romance na Orange Warsaw Festival
  Grupa My Chemical Romance dołączyła do składu Orange Warsaw Festival. W ramach imprezy odbędzie się również specjalny występ zespołu Sistars.