• Olivia Culpo - Miss USA 2012
  Ma 20 lat, 170 cm wzrostu i włoskie korzenie. Jej idolką jest Audrey Hepburn, jej pasja to gra na wiolonczeli a ona sama nie miałaby nic przeciwko temu, by miss jej ojczyzny został transseksualista. Oto Olivia Culpo - koronowana na królową piękności Stanów Zjednoczonych. Zobaczcie nową miss USA!
 • Olivia Culpo
  Olivia Culpo nową Miss USA! 20-latka o włoskich korzeniach, reprezentująca stan Rhode Island, pokonała konkurentki podczas finału konkursu piękności w Las Vegas.
 • Miss Warszawy 2012 – gala finałowa
  Finał zmagań o tytuł najpiękniejszej mieszkanki stolicy już za nami! Wybrano warszawskie królowe piękności. Tytuł Miss Warszawy 2012 zdobyła Aleksandra Podsiadły, a tytuł Miss Warszawy Nastolatek 2012 powędrował do Izabeli Hamudy. W jury zasiadły gwiazdy, m.in. Ilona Felicjańska, Ewa Szabatin, Anna Piszczałka i Rafał Maserak. Zobacz najpiękniejsze Warszawianki w akcji – oto zdjęcia!
 • Najpiękniejsza na Ziemi. Zobacz, jak wygląda Miss Earth 2011!
  To ponoć najpiękniejsza kobieta chodząca po ziemi i kolejna mieszkanka Ameryki Łacińskiej doceniona na konkursie piękności. Olga Alva z Ekwadoru zdobyła tytuł Miss Earth 2011. Podczas wielkiej gali, która odbyła się w sobotę w Manili na Filipinach, Alva otrzymała koronę od królowej piękności zeszłego roku - Nicole Faria z Indii. Piękność z Ekwadoru pokonała 90 rywalek z różnych zakątków globu. Jednym z celów przyświecających konkursowi Miss Earth, trzeciemu do wielkości konkursowi piękności na świecie, jest szerzenie świadomości na temat konieczności ochrony środowiska naturalnego. Do tej misji zobowiązują się wszystkie uczestniczki konkursu. Zobacz tegoroczną Miss Earth!
 • Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz i finalistki Miss Polonia 2011
  Już za kilka dni poznamy najpiękniejszą Polkę. Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polonia 2011 i przejmie koronę od Rozalii Mancewicz? Oto finalistki!
 • To wydarzenie powinno zainteresować amatorów kobiecej urody. Za dwa tygodnie Płock stanie się światową stolicą piękna. Podczas trzydniowej imprezy odbędą się aż trzy finały konkursów piękności gromadzących panie z całego świata: gale finałowe Miss Polski Nastolatek 2010, Miss Polski 2010 oraz Supernational 2010. Będzie można podziwiać 24 rodzime piękności oraz 70 najpiękniejszych kobiet globu  - m.in. z Peru, Tajlandii, Nigerii, Nowej Zelandii, Islandii, czy Dominikany. Do tego wystąpi cały zastęp gwiazd telewizji i estrady. Zobacz!