• Beyonce w seksownej kreacji
  Strojna suknia i pupa na wierzchu? To dość zaskakujące połączenie. Beyonce, najpiękniejsza kobieta świata 2012 roku, w ten sposób ukradła show na wielkiej gali. Słynąca z kształtnych pośladków wokalistka odwróciła uwagę od innych wystrojonych gwiazd na czerwonym dywanie Met Gala 2012. Po prostu błysnęła odsłoniętym tyłem…
 • Oto najpiękniejsze babcie show-biznesu
  Choć lata pierwszej młodości dawno mają już za sobą, nadal zachwycają urodą, osobowością lub seksapilem. Często na tyle, że nikt nie ośmieliłby się powiedzieć do nich „babciu”. No, może z wyjątkiem ich ukochanych wnucząt… Przedstawiamy najseksowniejsze babcie polskiego i światowego show-biznesu. W dniu ich święta tym słynnym i innym babciom życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Konkurs "Puszysta i piękna" w Izraelu
  Ma charakteryzować się pięknem, wdziękiem i odpowiednią wagą. Jaką? Co najmniej 80 kilogramów. Oto kryteria niezwykłego konkursu piękności. O tytuł "Puszysta i piękna" co roku walczą tu panie, które nie mieszczą się nie tylko w rozmiar S. Zobacz tegoroczną zwyciężczynię!
 • Miss USA w stroju narodowym
  W mijającym roku było wiele okazji do rozkoszowania się kobiecym pięknem. Tradycyjnie odbyło się wiele wielkich konkursów piękności, a Dziennik.pl relacjonował dla was najważniejsze z nich. Powspominajmy. Oto najpiękniejsze kobiety 2010 roku.
 • Miss Polonia: tak wybierano najpiękniejszą Polkę
  Za nami wybór najpiękniejszej Polki. O koronę Miss Polonia 2010 walczyły bardzo urodziwe kandydatki. Prezentowały swoje wdzięki w kostiumach kąpielowych i strojach wieczorowych. Głosami widzów Miss Polonia 2010 została piękna Rozalia Mancewicz. 23-letnia piękność zaprezentuje nasz kraj w konkursie Miss Universe. A jak wybierano polską królową piękności? Oto fotorelacja!
 • Nie tylko nastolatka może zostać miss. Elżbieta Chojnacka z Poznania udowodniła, że kobieta może być piękna w każdym wieku, także na emeryturze!
 • Warszawianki najseksowniejszymi kobietami świata?
  Urok mieszkanek naszej stolicy został dostrzeżony za granicą. Australijski dziennik „The Sydney Morning Herald” przeprowadził ranking na najseksowniejsze miasto. W czołówce znalazła się Warszawa. Jej atutem jest według cudzoziemców właśnie piękno mieszkających tu pań.
 • Madonna
  Mężczyźni wolą blondynki. A za najwspanialszą blondynkę świata wciąż uważana jest Marylin Monroe. Oto wyniki ankiety przeprowadzonej przez One Poll. „To niesamowite, że dzisiaj, niemal pół wieku po jej śmierci, Marilyn ciągle jest najwspanialsza” – dziwi się rzecznik firmy. Druga była Grace Kelly, a podium uzupełnia Brigitte Bardot. Dalej znalazły się kolejno: 4. Cameron Diaz 5. Holly Willoughby 6. Joanna Lumley 7. Scarlett Johansson 8. Stevie Nicks 9. Olivia Newton-John 10. Debbie Harry 11. Madonna 12. Doris Day 13. Goldie Hawn 14. Gwen Stefani 15. Denise Van Outen 16. Barbara Windsor 17. Honor Blackman 18. Tess Daly 19. Charlize Theron 20. Paris Hilton. Zobacz najwspanialsze blondynki wszech czasów!