• Kamil Durczok
  Kamil Durczok padł ofiarą szantażu. Na jego służbową skrzynkę trafił mail z żądaniem zapłaty 50 tys. zł, w przeciwnym razie światło dzienne ujrzeć ma kilka kompromitujących go zdjęć.
 • Kamil Durczok
  "Po kilku tygodniach badania sprawy, możemy już napisać, że przypadków molestowania i mobbingu dopuszczał się Kamil Durczok, szef Faktów" - podaje redakcja "Wprost" i przedstawia najnowszą okładkę tygodnika. Wcześniej sam zainteresowany wszystkiemu zaprzeczał.
 • Kamil Durczok
  ">Wprost< zrobił to, co wszystkie szmatławce: zanurkował komuś w szambie, a relację z tej wyprawy przedstawił jako tekst z National Geographic" - tak Szymon Hołownia komentuje na swoim blogu ostatni tekst tygodnika o Kamilu Durczoku. Na tym jednak nie kończy.
 • Kamil Durczok
  Czy Kamil Durczok zażywał narkotyki, których resztki znaleziono w mokotowskim mieszkaniu, co opisał „Wprost”? Tygodnik dotarł do wyników policyjnych ekspertyz. Okazuje się, że na jednej z próbek odkryto ślady kobiecego DNA.
 • Państwowa Inspekcja Pracy
  Państwowa Inspekcja Pracy postanowiła włączyć się w prace specjalnej komisji wyjaśniającej pogłoski o przypadkach molestowania i mobbingu w TVN - podaje "Fakt".
 • Okładka tygodnika "Wprost" z Kamilem Durczokiem
  Nie cichnie burza po tekście "Wprost" pt. "Ciemna strona Kamila Durczoka". Jedni atakują tygodnik za tę publikację, twierdząc, że tekst opiera się na insynuacjach, a celem jest zniszczenie szefa "Faktów". Inni stają murem po stronie dziennikarzy "Wprost". Wreszcie głos zabrał jeden ze współautorów publikacji, Michał Majewski.
 • Ewa Kopacz wygłasza oświadczenie w sprawie sytuacji górnictwa
  Ewa Kopacz odmówiła przyjęcia wyróżnienia Człowiek Roku od tygodnika "Wprost", podaje gazeta.pl.  "W obecnej sytuacji to tak, jakby przyjąć wyróżnienie od jakiegoś brukowca" - mówi osoba z kręgu doradców premier.
 • Kamil Durczok
  Co nie zgadza się w artykule „Wprost”, który sugeruje, że Kamil Durczok mógł mieć coś wspólnego z białym proszkiem pozostawionym w jednym z warszawskich mieszkań? Jakie fakty w świetle kolejnych ustaleń wyglądają inaczej? O czym nie napisali dziennikarze tygodnika? Dziennikarskie śledztwo w sprawie prezentera „Faktów” TVN rozkładają na czynniki pierwsze Wojciech Czuchnowski z „Gazety Wyborczej” i Piotr Pytlakowski z „Polityki”.
 • Kamil Durczok
  Według informacji portalu 300polityka.pl szef "Faktów" Kamil Durczok trafił do szpitala. "Jestem zdemolowanym psychicznie facetem" - mówił mi.in. dziennikarz w poniedziałek podczas rozmowy z Dominiką Wielowieyską w TOK FM.
 • Kamil Durczok
  W mieszkaniu, w którym przebywał dziennikarz TVN Kamil Durczok, znaleziono narkotyki. Policyjne ekspertyzy, na które powołuje się "Super Express", potwierdzają - to amfetamina i kokaina.