• Natalia Przybysz jest teraz królową śniegu
  Natalia Przybysz opublikowała klip do nowego singla "Królowa śniegu".
 • Jesienno-zimowe koncerty Natalii Przybysz
  Natalia Przybysz zapowiedziała kilka koncertów na nadchodzące miesiące.
 • Paulina i Natalia Przybysz razem w studiu
  Siostry Natalia i Paulina Przybysz ponownie połączyły siły. Wokalistki znane z Sistars nagrały własną wersję przeboju Talking Heads.
 • Natalia Przybysz
  Natalia Przybysz wystąpi na festiwalu Open'er. Artystka znana z zespołu Sistars i rozmaitych solowych projektów promować będzie album "Prąd", który ukazał się w listopadzie 2014.
 • Natalia Przybysz energetyzuje swoim "Prądem"
  Po świetnych płytach Kasi Stankiewicz i Julii Marcell, mamy kolejny znakomity album polskiej wokalistki. To nowy krążek Natalii Przybysz.
 • Gwiazdy w ciąży na konferencji "Bitwy na głosy"
  Mówi się, że każda kobieta w ciąży wygląda pięknie – w końcu to „stan błogosławiony”. Na konferencji „Bitwy na głosy” pojawiły się aż trzy ciężarne gwiazdy. Sonia Bohosiewicz oraz siostry Paulina i Natalia Przybysz z Sistars zaprezentowały zupełnie inne podejście do „noszenia się” w ciąży. Która z ciążowych stylizacji najbardziej przypadła wam do gustu, która z pań wyglądała najpiękniej? Zobaczcie zdjęcia!
 • Siostry Przybysz są w ciąży, jednocześnie!
  Cóż za synchronizacja! Natalia i Paulina Przybysz, muzykalne siostry znane z zespołu Sistars, są w ciąży. Co ciekawe, obie w piątym miesiącu!
 • Natu, czyli Natalia Przybysz
  W przyszłym miesiącu z trzema koncertami przyjedzie do Polski Erykah Badu. W stolicy, 6 sierpnia, przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzeje Natu.
 • Fantazyjne kreacje na Open’er Festival
  Wielkie święto muzyki mamy już za sobą, emocje jednak jeszcze nie opadły. Nie tylko te muzyczne, ale również – modowe. Niektóre gwiazdy tegorocznego Open’er Festiwal zaprezentowały niezwykle fantazyjne kreacje. Feeria neonowych kolorów i graficznych wzorów, niesztampowe kroje, zaskakujące zestawienia i stylizacje z innej epoki – taką rewię mody w wydaniu muzycznych sław oglądaliśmy na scenie w Gdyni. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze. Zobaczcie zdjęcia!
 • Natalia Przybysz pokazuje się na scenie w coraz bardziej odważnych kreacjach.
  Pewne trendy w modzie powracają jak bumerang. O tym, że nadchodzi czas na wielki comeback jakiegoś elementu odzieży, dowiadujemy się zwykle, podglądając gwiazdy. Na zakończonym już Heineken Open'er Festival 2011 Natalia Przybysz z zespołu Sistars lansowała modę na odkryty brzuszek. Czy to będzie hit sezonu?