• Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Nelli Rokita w 2011 roku, podczas rozpoczynającego się trzydniowego posiedzenia Sejmu
  On był już posłem i niedoszłym "premierem z Krakowa", ona również zasiadała w sejmowych ławach. I wygląda na to, że Nelli i Jan Rokita nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. "Chciałabym wystartować w tym roku w wyborach parlamentarnych do Senatu" - wyznaje była posłanka PiS.
 • Rokita o Komorowskim: Nieudacznik opętany przez Tuska
  Nelli Rokita nie oszczędza prezydenta Bronisława Komorowskiego. Posłanka PiS twierdzi, że prezydent jest nieudacznikiem, który "nie jest wolny w podejmowaniu własnych decyzji".
 • Nelli Rokita
  Nelli Rokita działania swojej byłej partyjnej koleżanki Joanny Kluzik-Rostkowskiej ocenia bardzo krytycznie. To prowokacja PR, manipulacja polityczna – twierdzi.
 • Nelli Rokita: W Sejmie się cofam!
  Czy parlament to miejsce, w którym można rozwinąć intelekt? Oj, nie dla wszystkich - niektórych może nawet uwstecznić! "W Sejmie się cofam" - wyznaje szczerze "Faktowi" posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Nelli Rokita nie ukrywa, że rozkwita umysłowo dopiero, gdy z obrad wraca do domu. Pod nauczycielską opieką swego męża, dawnego lidera PO, Jana Rokity.