• Nelli Rokita
  Nelli Rokita-Arnold uczy dzieci języka angielskiego. Jak sprawdza się w roli nauczyciela? Czy żałuje zaangażowania się w politykę? "Nie wyszłam całkiem z polityki" - zaznaczyła. Co robi w wolnych chwilach? Z byłą posłanką o polityce, aborcji, mężu i chorobie nowotworowej, rozmawiał dziennikarz "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki.
 • Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Nelli Rokita w 2011 roku, podczas rozpoczynającego się trzydniowego posiedzenia Sejmu
  On był już posłem i niedoszłym "premierem z Krakowa", ona również zasiadała w sejmowych ławach. I wygląda na to, że Nelli i Jan Rokita nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. "Chciałabym wystartować w tym roku w wyborach parlamentarnych do Senatu" - wyznaje była posłanka PiS.
 • Rokita po operacji. Nie wiadomo, kiedy opuści klinikę Gemelli
  "Prawie w ogóle nie opuszczam szpitala" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Nelli Rokita. Posłanka PiS czuwa przy chorym mężu, którym zajmują się lekarze z rzymskiej kliniki Gemelli. Rokita ujawnia, że były polityk PO przeszedł operację.
 • Nelly Rokita kwitnie w Sejmie
  Przyszła wiosna, a wraz z nią rozkwitła Nelli Rokita. Posłanka na sejmowych korytarzach znów błysnęła awangardową kreacją.