• Flaga Izraela
  Co najmniej siedem osób zostało rannych w centrum Izraela w ostrzale rakietowym przeprowadzonym w poniedziałek o świcie ze Strefy Gazy - przekazały służby ratunkowe. Premier Izraela Benjamin Netanjahu zapowiedział, że jego wizyta w USA będzie krótsza.
 • Rakiety nad Damaszkiem
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział w czwartek, że Iran, wystrzeliwując z terytorium Syrii rakiety wymierzone w izraelskie obiekty na Wzgórzach Golan, przekroczył "czerwoną linię". Netanjahu podkreślił, że reakcja jego kraju była adekwatna.
 • Sytuacja w Strefie Gazy jest coraz bardziej napięta i budzi niepokój polityków na całym świecie. Dlatego izraelski premier Benjamin Netanjahu zadzwonił do Donalda Tuska. Tłumaczył szefowi polskiego rządu, dlaczego Izrael atakuje Palestyńczyków.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Były szef Mosadu Meir Dagan uważa, że Izrael musi zastanowić się nad alternatywą dla militarnego uderzenia na obiekty nuklearne Iranu. Zasugerował jako alternatywne działanie wsparcie grup irańskiej opozycji.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Czy to kolejny krok w stronę wojny z Iranem? Izrael zwrócił się do USA o dostarczenie samolotów tankowania powietrznego i ulepszonych bomb do niszczenia betonowych umocnień, co mogłoby zwiększyć jego zdolność zaatakowania obiektów nuklearnych Iranu - poinformował przedstawiciel władz Izraela.