• Benjamin Netanjahu
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu przyjedzie 13 lutego na bliskowschodnią konferencję w Warszawie - poinformowało w niedzielę jego biuro. Dzień później szef izraelskiego rządu wróci do swojego kraju.
 • Rakiety nad Damaszkiem
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział w czwartek, że Iran, wystrzeliwując z terytorium Syrii rakiety wymierzone w izraelskie obiekty na Wzgórzach Golan, przekroczył "czerwoną linię". Netanjahu podkreślił, że reakcja jego kraju była adekwatna.
 • Benjamin Netanjahu
  Premier Izraela krytykuje założenia negocjowanego w Szwajcarii porozumienia atomowego z Iranem. Benjamin Netanjahu twierdzi, że ugoda może być gorsza niż się spodziewał.
 • Mitt Romey
  Republikański kandydat do prezydentury Mitt Romney i premier Izraela Benjamin Netanjahu Wyrazili w piątek zgodną opinię, że w interesie USA i Izraela leży niedopuszczenie do uzyskania przez Iran możliwości produkowania broni nuklearnej.
 • Flaga Iranu i Izraela - zdjęcie ilustracyjne
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył na posiedzeniu swego gabinetu, że zagrożenie ze strony Iranu "przyćmiewa wszystkie inne zagrożenia, w obliczu których stoi państwo żydowskie".
 • Zamach w Bułgarii
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu oskarżył Iran o to, że stoi za zamachem przeprowadzonym w środę na lotnisku w bułgarskim mieście Burgas na autobus z izraelskimi turystami, w którym - jak wynika z informacji MSW w Sofii - zginęło co najmniej sześć osób.
 • Guenter Grass
  Izraelski premier Benjamin Netanjahu skrytykował niemieckiego noblistę Guentera Grassa za "haniebne zrównanie" Izraela z reżimem w Iranie i wezwał do napiętnowania myśli zawartych w wierszu pisarza. Zdaniem Grassa izraelska broń atomowa zagraża pokojowi.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Były szef Mosadu Meir Dagan uważa, że Izrael musi zastanowić się nad alternatywą dla militarnego uderzenia na obiekty nuklearne Iranu. Zasugerował jako alternatywne działanie wsparcie grup irańskiej opozycji.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Czy to kolejny krok w stronę wojny z Iranem? Izrael zwrócił się do USA o dostarczenie samolotów tankowania powietrznego i ulepszonych bomb do niszczenia betonowych umocnień, co mogłoby zwiększyć jego zdolność zaatakowania obiektów nuklearnych Iranu - poinformował przedstawiciel władz Izraela.