• Andy Coulson
  Były rzecznik brytyjskiego premiera Davida Camerona, Andy Coulson otrzymał wyrok półtora roku więzienia za organizowanie podsłuchów poczty głosowej. Miał to robić, kiedy był redaktorem zamkniętej gazety niedzielnej "News Of The World".
 • Przed sądem w Londynie stanęła Rebekah Brooks - główna podejrzana w skandalu prasowym, który dwa lata temu wstrząsnął brytyjską prasą koncernu Ruperta Murdocha. Ciążą na niej zarzuty włamań do skrzynek głosowych telefonów komórkowych, spisku korupcyjnego i próby oszukania wymiaru sprawiedliwości.
 • Zatrzymany
  W Wielkiej Brytanii zatrzymano sześcioro kolejnych dziennikarzy nieistniejącej już gazety Ruperta Murdocha "News of the World".
 • Ponad 800 ofiar hakerskich ataków tabloidu
  Telefony komórkowe ponad 800 osób padły ofiarą nielegalnych hakerskich włamań, przeprowadzanych na zlecenie nieistniejącego już brytyjskiego tabloidu "News of the World" - poinformowała w piątek prowadząca dochodzenie w tej sprawie brytyjska policja.
 • Sienna Miller przybywa do sądu w Londynie
  Aktorka, Sienna Miller zeznawała w czwartek przed komisją śledczą, która  bada nadużycia koncernu Ruperta Murdocha polegające m.in.  na zakładaniu podsłuchów przez dziennikarzy kilku gazet. Miller zeznała, że szczegóły jej prywatnego życia bez przerwy przeciekały do prasy.
 • Koncern Murdocha płacił doradcy Davida Camerona
  Były redaktor naczelny tabloidu "News of the World" Andy Coulson otrzymywał od News Corp. Ruperta Murdocha pieniądze także po odejściu z tej gazety, kiedy pracował dla obecnego premiera Davida Camerona, gdy jego Partia Konserwatywna była jeszcze w opozycji.
 • Premier David Cameron w Izbie Gmin
  Brytyjski premier David Cameron wystąpił na nadzwyczajnej sesji w Izbie Gmin, poświęconej aferze podsłuchowej, w której główną rolę odegrał tabloid "News of the World" ("NotW"), należący do imperium medialnego Ruperta Murdocha.
 • Atak na Ruperta Murdocha
  Skandal podczas przesłuchania Ruperta Murdocha i jego syna w brytyjskiej Izbie Gmin. Mężczyzna w średnim wieku, siedzący w loży dla publiczności, usiłował rzucić w magnata medialnego aluminiową tacką z substancją przypominającą białą pianę.
 • Przesłuchanie Ruperta i Jamesa Murdochów
  Przed komisją śledczą brytyjskiej Izby Gmin odbyło się trzygodzinne przesłuchanie magnata medialnego Ruperta Murdocha i jego syna Jamesa w związku z aferą podsłuchową, w której główną rolę odegrał tabloid należący do imperium medialnego Murdocha.
 • Reporter brukowca nie żyje! To on ujawnił aferę podsłuchową!
  W Watford pod Londynem zmarł wieloletni reporter od showbiznesu w tabloidach "News of the World" i "Sun", Sean Hoare, który jako pierwszy publicznie przyznał, że kierownictwo obu gazet wiedziało o zdobywaniu informacji z użyciem podsłuchów.