• Robert Redford i Nick Nolte w drodze
  Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na "Piknik z niedźwiedziami". Komedia o niezwykłej podróży przez USA wejdzie do polskich kin 24 czerwca.
 • Robert Redford i Nick Nolte idą w góry
  Do sieci trafił trailer filmu "A Walk in the Woods" z Robertem Redfordem i Nickiem Nolte w rolach głównych.
 • Robert Redford w filmie "Reguła milczenia"
  Robert Redford lubi idealistyczne, polityczne filmy. Utrzymane nieco w klimacie produkcji, w jakich sam występował w latach 70. "Reguła milczenia", którą wielki aktor również wyreżyserował, to do tego nurtu świadome nawiązanie. Właśnie trafiła na płyty DVD.
 • Jason Statham i Jennifer Lopez w filmie "Parker"
  Tytułowy bohater "Parkera" to ciekawa postać. Może o tym nie wiecie, ale oglądaliście go już wielokrotnie. Wcześniej miał twarz m.in. Lee Marvina ("Zbieg z Alcatraz"), Roberta Duvalla ("Porachunki") i Mela Gibsona ("Godzina zemsty"). Był nawet Parker francuski ("Made in USA" Jean-Luca Godarda) oraz czarnoskóry (Jim Brown w "The Split"). Co prawda, żaden z nich w filmie nie nosił nazwiska Parker, ale to zawsze była ta sama postać – wzorowana na bohaterze powieściowego cyklu Donalda Westlake'a.
 • Glenn Close będzie gwiazdą "Always On My Mind"
  Nick Nolte i Glenn Close zagrają w filmie "Always On My Mind".
 • Dennis Farina i Dustin Hoffman w serialu "Luck"
  Mikrokosmos wyścigów: hazardziści, koniarze, dżokeje i zwykli pechowcy marzący o wielkiej wygranej – tylko Michael Mann mógł pokazać ten świat, nie popadając w kicz i tandetę. Pierwszy i jedyny sezon jego serialu "Luck" trafił właśnie na DVD.
 • George Clooney na galę przybył w towarzystwie Stacey Kiebler
  Angelina Jolie w seksownej czarnej sukni z niewyobrażalnym rozcięciem. Rooney Mara w bliskiej ciału bieli. Meryl Streep w oscarowym złocie, a Penelope Cruz w twarzowym niebieskim. Do tego George Clooney i jego chłopięcy uśmiech, Brad Pitt i jego długie włosy, a także całe mnóstwo gwiazd, które spotkały się w Los Angeles, by wręczyć sobie Oscary. Zobacz zdjęcia!
 • Nick Nolte zagrał Paddy'egp – niegdyś znakomitego trenera, dzisiaj alkoholika z wysługą lat
  To kolejna wielka kreacja w jego dorobku i już trzecia nominacja do Oscara. Dzięki "Wojownikowi" Nick Nolte ma w tym roku szansę na statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę męską, ale musi pokonać kolegów z dużo głośniejszych produkcji m.in. Kennetha Branagha ("Mój tydzień z Marilyn"). Nie będzie więc to łatwa walka. Czy Akademicy postawią na "Wojownika", który w wielu krajach (tak jak w Polsce) trafił od razu na DVD?
 • Hazardzista Dustin Hoffman
  Do sieci trafił zwiastun serialu "Luck" z Dustinem Hoffmanem w roli głównej.
 • "Heca w zoo" – niepotrzebny i całkowicie nieśmieszny film
  "Heca w zoo" to jeden z tych filmów, w których obsada bawi się znacznie lepiej niż widzowie w kinie.