• Rafał Mroczek
  Bracia Mroczek z serialem "M jak miłość" związani są od samych jego początków. Czy w poszukiwaniu nowych wyzwań, zrezygnują z telenoweli, której zawdzięczają swoją popularność?
 • To fatalna wieść dla wszystkich fanów serialu "Jak poznałem waszą matkę". Jason Segel, odtwórca roli Marshalla Eriksena żegna się z produkcją. Czy serial bez jednego z głównych bohaterów doczeka się kolejnego sezonu?
 • "M jak miłość" to wciąż ulubiony serial polskiej publiczności. Jednak czy telenoweli uda się utrzymać wysoką oglądalność, gdy kolejny aktorzy będą opuszczali jej szeregi? Jak wynika z informacji Faktu, jeszcze jedną gwiazdą, która rozważa rozstanie z produkcją jest Krystian Wieczorek.
 • Serial "M jak miłość" boryka się z prawdziwym exodusem gwiazd. W ostatnim czasie aż troje aktorów zapowiedziało swoje odejście z produkcji, teraz dołączyła do nich kolejna gwiazda, czyli Przemysław Cypriański, który po 6 latach żegna się z telenowelą.
 • Magda Schejbal w "Szpilkach na Giewoncie"
  Rozstania nigdy nie są przyjemne, zwłaszcza wtedy, gdy dotyczą serialowego fana i głównej postaci z jego ukochanej telenoweli. Czasami jednak aktorzy mają już dość wcielania się przez lata w jednego bohatera i w trakcie trwania serialu żegnają się z widownią. Oto kilka przykładów bolesnych dla widzów rozstań.
 • Piotr Cyrwus odtwórca roli Ryśka w serialu "Klan"
  Piotr Cyrwus i grana przez niego postać Ryśka to jeden z bardziej charakterystycznych elementów serialu "Klan". Nic więc dziwnego, że scenarzyści stawali na głowie, by zatrzymać aktora w produkcji.