• Rafał Mroczek
  Bracia Mroczek z serialem "M jak miłość" związani są od samych jego początków. Czy w poszukiwaniu nowych wyzwań, zrezygnują z telenoweli, której zawdzięczają swoją popularność?
 • Ilona Łepkowska, zwana niekiedy królową bądź cesarzową polskich seriali, zapowiada odejście na emeryturę. Czy rezygnacja z pracy jest spowodowana klapą jej ostatniego serialu "Wszystko przed nami"?
 • Joanna Koroniewska oficjalnie potwierdziła już swoje rozstanie z serialem "M jak miłość". Pustkę po odejściu jednej z głównych gwiazd telenoweli, producenci zapełnią inną aktorką. Najprawdopodobniej będzie nią Joanna Osyda, znana widzom TVN z głównej roli w serialu "Majka".
 • Serial "M jak miłość" w ostatnim czasie stracił wiele swoich gwiazd i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec rozstań. Jak podaje "Super Express", tym razem z telenowelą postanowiła pożegnać się Joanna Koroniewska.
 • "M jak miłość" to wciąż ulubiony serial polskiej publiczności. Jednak czy telenoweli uda się utrzymać wysoką oglądalność, gdy kolejny aktorzy będą opuszczali jej szeregi? Jak wynika z informacji Faktu, jeszcze jedną gwiazdą, która rozważa rozstanie z produkcją jest Krystian Wieczorek.
 • Serial "M jak miłość" boryka się z prawdziwym exodusem gwiazd. W ostatnim czasie aż troje aktorów zapowiedziało swoje odejście z produkcji, teraz dołączyła do nich kolejna gwiazda, czyli Przemysław Cypriański, który po 6 latach żegna się z telenowelą.
 • Magda Schejbal w "Szpilkach na Giewoncie"
  Rozstania nigdy nie są przyjemne, zwłaszcza wtedy, gdy dotyczą serialowego fana i głównej postaci z jego ukochanej telenoweli. Czasami jednak aktorzy mają już dość wcielania się przez lata w jednego bohatera i w trakcie trwania serialu żegnają się z widownią. Oto kilka przykładów bolesnych dla widzów rozstań.
 • Widzowie telenoweli "M jak miłość" jeszcze nie pogodzili się z odejściem Hanki Mostowiak, a już niebawem będą musieli pożegnać kolejnego bohatera. Jak donosi Super Express, z serialem chce rozstać się także odtwórca roli wdowca po Hance, Kacper Kuszewski.
 • Małgorzata Kożuchowska
  Tydzień temu informacja o odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej z serialu "M jak miłość" wstrząsnęła całą Polską. Dla fanów serialu rozstanie z tak ważną postacią, jak grana przez aktorkę Hanka Mostowiak, było wręcz czymś niewyobrażalny. Znamy szczegóły odejścia Małgorzaty!