• Joanna Augustynowska
  W Nowoczesnej moje wyobrażenia o polityce zasadniczo rozminęły się z rzeczywistością. Chciałam naprawiać Polskę, ale tematy, którymi się w partii zajmowałam czyli polityka społeczna i senioralna nikogo tam nie obchodziły - mówi w rozmowie z "Wprost" posłanka Joanna Augustynowska, która przeszła z Nowoczesnej do PO.
 • Siemoniak PO
  Sytuacja w armii pod kierownictwem szefa MON Antoniego Macierewicza jest dramatyczna; w armii panuje chaos - przekonywali w czwartek politycy PO. Zaapelowali do prezydenta Andrzeja Dudy, aby zajął jasne stanowisko, czy jest razem z Macierewiczem, czy z polskim wojskiem.
 • "Doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec własnej partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec obywateli. Dlatego podjąłem decyzję o wystąpieniu z Platformy Obywatelskiej" - tak swą decyzję tłumaczy w nagraniu Jarosław Gowin, który od dziś jest już poza PO.
 • Janusz Palikot
  Janusz Palikot, lider Ruchu Palikota wystosował list do członków swojej partii. Obrzuca w nim błotem Platformę Obywatelską i przekonuje, że "rządzący dostaną solidne lanie w 2014-2015 roku". Co go tak wzburzyło?
 • John Godson
  Poseł skarży się, że ”jest co chwilę obrażany i wytykany palcami".  "Jeśli szykany nie ustaną, odejdę z PO" -  deklaruje w rozmowie z Polskim Radiem John Godson.