• Agent - Edyta Górniak
    Udział Edyty Górniak w najnowszej edycji "Agenta" był ogromną niespodzianką. Nie tylko fani artystki z niecierpliwością oczekiwali na to, by zobaczyć ją z dala od sceny, blasków flesz i profesjonalnych makijażystów. Jakież było więc rozczarowanie wszystkich kiedy okazało się, że już w drugim odcinku diva zrezygnowała z show.
  • Bronisław Wildstein
    Bronisław Wildstein zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego Telewizji Republika i wiceprezesa kontrolującej ją spółki Telewizja Niezależna. Nie będzie też już prowadził w stacji swojego programu. Zwolnione przez Bronisława Wildsteina stanowiska redaktora naczelnego Telewizji Republika obejmie Tomasz Terlikowski.
  • Monika Richardson kończy swoją współpracę z programem "Studio TTV" emitowanym na kanale TTV. Dziennikarka podjęła decyzję o odejściu, gdyż jak twierdz jej wizja dalszej współpracy odbiegała od planów stacji.
  • W popularnym, rozrywkowym programie Telewizji Polskiej szykuje się kolejna zmiana. Po tym, jak pół roku temu producenci zwolnili Marzenę Rogalską, teraz swoje pożegnanie z formatem "Kocham Cię, Polsko!" zapowiedziała Katarzyna Zielińska. Czy odejście aktorki spowoduje koniec programu?