• Joanna Koroniewska oficjalnie potwierdziła już swoje rozstanie z serialem "M jak miłość". Pustkę po odejściu jednej z głównych gwiazd telenoweli, producenci zapełnią inną aktorką. Najprawdopodobniej będzie nią Joanna Osyda, znana widzom TVN z głównej roli w serialu "Majka".
  • "M jak miłość" to wciąż ulubiony serial polskiej publiczności. Jednak czy telenoweli uda się utrzymać wysoką oglądalność, gdy kolejny aktorzy będą opuszczali jej szeregi? Jak wynika z informacji Faktu, jeszcze jedną gwiazdą, która rozważa rozstanie z produkcją jest Krystian Wieczorek.
  • Wspólna praca ma planie z Anetą Zając, której Agnieszka Włodarczyk odbiła partnera, okazała się dla aktorki zbyt trudna. Gwiazda telenoweli "Pierwsza miłość" wczoraj złożyła swoje wypowiedzenie.
  • Laura Samojłowicz
    Lura Samojłowicz, odtwórczyni jednej z głównych ról w emitowanym na antenie Polsatu "Hotelu 52", zapowiedziała swoje odejście z serialu. Aktorka wyznała, że 2 lata na planie jednej produkcji to wystarczający czas, by podjąć decyzję o jej opuszczeniu.