Kolega dostał podwyżkę? Zażądaj odszkodowania!
04 stycznia 2011 Koniec z samowolą pracodawców. Od Nowego Roku nie mogą już w każdym przypadku samodzielnie ustalać warunków zatrudnienia. Nie dostałeś podwyżki, a kolega tak? Możesz żądać wyrównania szkody.