Wpadka TVP. Pomylili lekarzy, teraz przepraszają
17 lutego 2020W materiale "Wiadomości" o onkologii pomylono lekarzy. Wypowiadający się dla TVP doktor miał być rzekomo dyrektorem Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Telewizja przeprasza za "niezamierzony błąd".