• Bikini bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, chwilę później przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Wpadki plażowe
  Piękne ciało i modne bikini to za mało, żeby zrobić dobre wrażenie na plaży. Chwila nieuwagi, moment zapomnienia... i zdjęcie widowiskowej wpadki ląduje na portalu społecznościowym. Zobacz, co przytrafiło się tym ślicznotkom!
 • Plażowe wpadki
  Aparaty smartfonów tylko czekają, by zarejestrować takie momenty... Wpadki przytrafiają się nawet zaprawionym w bojach plażowiczom, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi kuse bikini i odrobina alkoholu. Zobacz koniecznie!
 • Jennifer Aniston
  Mimo że 40 urodziny już dawno za nimi, aktorki nie tracą uroku... Gwiazdy serialu „Przyjaciele”, Jennifer Aniston i Courteney Cox, spędzają właśnie urlop w Meksyku. Seksowne Amerykanki przyłapano podczas opalania. Zobacz galerię!
 • Co zniesmacza mężczyzn oglądających kobiety w bikini?
  Czas plażowania nadchodzi nieubłaganie. Jeśli planujecie go wykorzystać na złowienie faceta, najpierw warto się dowiedzieć, czego panowie absolutnie nie tolerują u kobiet pokazujących ciała w skąpych strojach kąpielowych.
 • Victoria Silvstedt
  Pochodząca ze Szwecji supermodelka Victoria Silvstedt spędziła początek roku w St. Barts, korzystając z uroków słońca. Mierząca 182 cm wzrostu blond piękność nie mogła pozostać niezauważona podczas spaceru na plaży w swym koralowym bikini. Zobacz galerię!
 • Plaża w Scheveningen w Holandii
  Plaża z perspektywy plażowicza to: woda po horyzont, czyste (albo i nie) niebo i inni plażowicze, mniej lub bardziej oddaleni i opaleni. Ale plaża widziana z lotu ptaka to już zupełnie inna sprawa. Oto niesamowite zdjęcia przedstawiające holenderską plażę w Scheveningen.
 • Portugalskie władze chcą odkupić prywatne plaże
  Władze Portugalii zamierzają wykupić wszystkie plaże należące do prywatnych właścicieli. Za największą z nich, Armacao de Pera w Algarve, państwo zapłaci 200 tys. euro. W ocenie ekspertów plan wykupu to błędna inicjatywa, gdyż plaże są dostępne już teraz.
 • Słońce, woda, totalna swoboda - i totalne spustoszenie w mózgu
  Co robią naukowcy w wakacje? Odpoczywają? Na pewno nie wszyscy. Niektórzy badają wpływ urlopu na człowieka. I jak się okazuje, to wcale nie jest wpływ zbawienny.