• Pamela Anderson
  Kiedyś gwiazda pokazywała się niemal wyłącznie w mocnym makijażu. Dziś stawia na zupełnie inny look, ale niestety coraz częściej nie wygląda to dobrze..
 • Megan Fox
  Już jako nastolatka olśniewała wyjątkową urodą, a sama wspomina się jako brzydulę. Wraz ze sławą przyszły tytuły najpiękniejszej i najseksowniejszej – również one nie uleczyły kompleksów… Podobnie liczne i wartę fortunę operacje plastyczne. Oto dramat Megan Fox – pięknej gwiazdy, która w a kolustrze widzi bezwartościową brzydulę.
 • Julia Roberts
  Twarz gładka i młoda, lecz pozbawiona wyrazu niczym maska? Tak zdaniem Julii Roberts może skończyć się stosowanie zastrzyków z botoksu. Aktorka sprzeciwia się owym zabiegom z wielu powodów, najważniejszym z nich jest jednak chęć naturalnej i szczerej komunikacji z najbliższymi. Aktorka nie chce, by ograniczające mimikę zastrzyki sprawiały, że mąż i dzieci nie wiedzą, co ona czuje…
 • Jak zachować umiar w wykonywaniu inwazyjnych zabiegów upiększających?
  Co ona sobie zrobiła? To pytanie często pojawia się w mediach w kontekście gwiazd. Tematem plotek stają się poprawki widoczne na twarzach znanych osób, a także ogólnie – medycyna estetyczna. Wypunktowywane zmiany zazwyczaj jednak niewiele mają wspólnego z estetyką.