• Maja Sablewska
  Dosłownie parę chwil temu lekarz celebryta nie szczędził słów krytyki pod adresem Luxurii Astaroth, która jego zdaniem przesadziła z "modelowaniem" ust. Patrząc na najnowsze zdjęcia Mai Sablewskiej, można się domyślać, że wkrótce pewnie i jej się dostanie... Pytanie tylko, jak bardzo...
 • Hanna Lis
  Nawet najpiękniejsze kreacje mogą się okazać "nieprzyjazne w noszeniu" i sprawić, że ich właścicielka będzie czuła się niekomfortowo. Taka sytuacja spotkała wczoraj Hannę Lis, która na pokazie Łukasza Jemioła wydawała się wyjątkowo skrępowana swoją stylizacją. Zobaczcie zdjęcia. 
 • Joanna Kurowska
  Niespełna pół roku temu aktorka skończyła 50 lat, ale to, co dzieje się z jej wyglądem, raczej nie jest tylko kwestią wieku... Jakiś czas temu gwiazda przyznała się do stosowania botoksu i wygląda na to, że ten "romans" nie daje jej o sobie zapomnieć...
 • Isis Gee
  To się nazywa udany powrót! Isis Gee, która klika lat temu niemalże znikąd pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami, a chwilę później reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, by zaraz zniknąć na bardzo długo, właśnie znowu zawitała do polskiego show-biznesu i stała się bohaterką newsów w większości portali. Dlaczego? Bo na otwarciu klubu sportowego, które uświetniła swoim występem, zaprezentowała się w wyjątkowo tandetnej kreacji, a w dodatku zmieniła... twarz. Zobaczcie zdjęcia.
 • Dorota Rabczewska
  Naszym zdaniem trzydziestka w dowodzie to zdecydowanie za mało, żeby w ogóle myśleć o poprawianiu twarzy, a co dopiero to robić, ale w świecie gwiazd obowiązują chyba inne standardy. Jaki jest tego efekt? Coraz mniej naturalny wygląd - np. taki jak w przypadku Dody. Zobaczcie i oceńcie.
 • Monika Sewioło
  Gwiazda I polskiej edycji Big Brothera skończyła w tym roku 37 lat, ale na jej twarzy nie widać śladu upływającego czasu... Nie oznacza to jednak, że nie zaszła w niej żadna zmiana. Przeciwnie! Sami zobaczcie.
 • One poprawiły naturę?
  Nie wszystkie gwiazdy mają odwagę przyznać się do poprawiania natury. Dlatego co części przedstawionych kobiet można tylko przypuszczać, że pomagały swojemu ciału stać się pięknym. Zobaczcie je wszystkie i oceńcie, którym zmiana wyszła na dobre.
 • Jennifer Lopez
  Boskie ciało, idealne włosy i makijaż, doskonale dobrane ubrania - to nie wystarczyło gwieździe, aby czuła się atrakcyjna. Musiała zafundować sobie jeszcze... nowy - węższy - nos. Opłaciło się?
 • Natalia Siwiec
  O tym, że Natalia Siwiec lubi poprawiać urodę, wiadomo nie od dziś. Szkoda tylko, że nie udało jej się we właściwym momencie powiedzieć "dość". Modelka właśnie dołączyła do grona kobiet, których twarz wygląda na skrajnie napompowaną. Zobaczcie zdjęcia.
 • Marta Grycan
  O tym, że schudła, mówi oficjalnie i przy każdej okazji - to dla niej powód do dumy. Tajemnicza zmiana objętości ust i uwypuklenie policzków to zdecydowanie nie jest coś, czym chciałaby się chwalić. Nietrudno jednak zauważyć, że z jej twarzą COŚ się dzieje...