• Joanna Moro w Opolu
  Joanna Moro, podczas zeszłorocznego festiwalu w Opolu, zaliczyła kompromitującą wpadkę. Aktorka, która zasłynęła rolą Anny German, totalnie zmasakrowała na scenie utwór legendarnej piosenkarki.
 • Joanna Moro, mimo kompromitującej wpadki w Opolu, gdzie tak strasznie wykonała piosenkę Anny German, że nawet Zbigniew Preisner zaapelował, by przestała śpiewać, wciąż ponoć rozważa wyruszenie w trasę z repertuarem legendarnej artystki. Karolina Korwin-Piotrowska sądzi, że to bardzo zły pomysł.
 • Joanna Moro
  Fałszywe alarmy bombowe, telefony z informacją o śmierci bliskiej osoby, kradzieże nut, bójki gwiazd czy wreszcie pomyłki przy ogłaszaniu werdyktów - tak w Opolu bywało kiedyś. A oto afery, skandale i skandaliki, które przeszły do historii jubileuszowej, bo 50 edycji najsłynniejszego polskiego festiwalu.
 • Joanna Moro na festiwalu w Opolu
  "Ta pani po prostu nigdy nie powinna śpiewać" – tak o opolskim występie Joanny Moro mówił Zbigniew Preisner w programie "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN24.
 • Joanna Moro odsłania gwiazdę Anny German
  Tłum opolan, turystów i dziennikarzy wziął udział w piątkowym odsłonięciu wmurowanej w deptak pod opolskim ratuszem gwiazdy Anny German. Gwiazdę odsłaniał wiceprezydent Opola Krzysztof Kawałko, a w uroczystości wzięła też udział serialowa odtwórczyni roli German – Joanna Moro.