• Mieszkanie
  Kawalerka to dobra propozycja dla singla, który chce kupić swoje pierwsze własne M. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu, dobrze przyjrzeć się ofertom bankowym, w końcu to dla nas finansowa decyzja życia! Które banki zaoferują najlepsze warunki w maju? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Mieszkanie
  Rok 2014 nie był udany dla sektora kredytów hipotecznych. Zainteresowanie środkami na finansowanie mieszkania było wręcz najsłabsze w ciągu kilku ostatnich lat. A jak sytuacja wyglądała w I kwartale roku bieżącego? Sprawdź!
 • Rosną marże i oprocentowanie złotowych kredytów hipotecznych
  Rośnie oprocentowanie złotowych kredytów mieszkaniowych. Banki podwyższają też ich marże. Analitycy przewidują, że w 2012 r. kredyty jeszcze zdrożeją.
 • Wakacje na kredyt będą niezwykle drogie
  Kto chce wziąć pożyczkę na wakacje, będzie miał problem. Podwyżki stóp procentowych sprawiły, że banki podnoszą koszty kredytów. Trzeba zapłacić za nie aż kilkaset złotych więcej niż rok temu.
 • Banki rozpętały wojnę kredytową. Dla wybranych
  Przed świętami wybuchła prawdziwa wojna kredytowa. Banki reklamują swe pożyczki, mamiąc niskim oprocentowaniem, czy marżą. To jednak oferta dla nielicznych, starannie wybranych klientów. Oto cała prawda o bankowych promocjach.