• bank
  To nie rynek, ale członkowie Rady Polityki Pieniężnej mogą ustalać, jak duże raty trzeba płacić od kredytów hipotecznych – taki byłby efekt wejścia w życie propozycji wiceministra finansów Piotra Nowaka, by do wyliczania oprocentowania hipotek używać stopy referencyjnej NBP, a nie WIBOR-u.
 • Pieniądze
  Powierzając 10 000 zł bankowi, który zajął pierwsze miejsce w majowym rankingu lokat terminowych, możesz zyskać nawet 4 proc. w skali roku. O ile więc mogą wzrosnąć Twoje oszczędności? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl!
 • Mieszkanie
  Kawalerka to dobra propozycja dla singla, który chce kupić swoje pierwsze własne M. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu, dobrze przyjrzeć się ofertom bankowym, w końcu to dla nas finansowa decyzja życia! Które banki zaoferują najlepsze warunki w maju? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Wakacje na kredyt będą niezwykle drogie
  Kto chce wziąć pożyczkę na wakacje, będzie miał problem. Podwyżki stóp procentowych sprawiły, że banki podnoszą koszty kredytów. Trzeba zapłacić za nie aż kilkaset złotych więcej niż rok temu.
 • Jak oszczędzać to w małych bankach
  Ministerstwo finansów zapowiada, że weźmie się za lokaty jednodniowe, by nikt nie uciekł już od podatku Belki. Póki jednak to się nie stanie, to banki mają dla nas ciekawe oferty. Gdzie założyć lokatę? Według porównywarki TotalMoney, trzeba zapomnieć o największych instytucjach finansowych.