• W lutowym rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl znalazło się kilka przyjemnie zaskakujących niespodzianek. Przyjemnie zaskakujących dla osób zainteresowanych oszczędzaniem na lokatach. Bo jak inaczej nazwać wzrost oprocentowania części porównywanych w nim lokat?
  • Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym w 2014 roku rankingiem lokat terminowych. Przyniósł on nieco zmian – zaliczyć do nich trzeba choćby podwyżkę oprocentowania lokat terminowych FM Banku.
  • Pieniądze
    Rynek lokat terminowych zapadł w listopadowe odrętwienie. Na lokacie 1-miesięcznej zarobimy maksymalnie niecałe 16 zł, a na półrocznej - 81 zł. To jednak lepszy zysk od tego, na jaki moglibyśmy liczyć trzymając pieniądze w domu lub na koncie osobistym.
  • Styczeń to miesiąc, w którym podejmujemy postanowienia noworoczne. Są one różne: niektórzy z nas obiecują sobie, że zadbają o swoją tężyznę fizyczną, inni chcą rzucić palenie, a inni z kolei obiecują sobie, że zaczną oszczędzać. Nas interesuje ta ostatnia grupa. Tym, którzy chcą oszczędzać długoterminowo i mogą powierzyć swoje pieniądze bankowi na okres dłuższy niż 12 miesięcy chcemy przedstawić najlepsze lokaty 2- i 3-letnie w styczniu.