• W lutowym rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl znalazło się kilka przyjemnie zaskakujących niespodzianek. Przyjemnie zaskakujących dla osób zainteresowanych oszczędzaniem na lokatach. Bo jak inaczej nazwać wzrost oprocentowania części porównywanych w nim lokat?
  • Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym w 2014 roku rankingiem lokat terminowych. Przyniósł on nieco zmian – zaliczyć do nich trzeba choćby podwyżkę oprocentowania lokat terminowych FM Banku.
  • Pieniądze
    Rynek lokat terminowych zapadł w listopadowe odrętwienie. Na lokacie 1-miesięcznej zarobimy maksymalnie niecałe 16 zł, a na półrocznej - 81 zł. To jednak lepszy zysk od tego, na jaki moglibyśmy liczyć trzymając pieniądze w domu lub na koncie osobistym.
  • Kredyt samochodowy, czyli tańszy od kredytu gotówkowego sposób na sfinansowanie zakupu upragnionego motocykla, popularnego ostatnio quada, przyczepy kempingowej, ale przede wszystkim auta. Jak jego wiek wpłynie na wielkość oprocentowania? Czy zakup wszystkich samochodów może zostać skredytowany? Dlaczego sfinansowanie nowego auta będzie tańsze od kredytu zaciągniętego na auto używane? 
  • Styczeń to miesiąc, w którym podejmujemy postanowienia noworoczne. Są one różne: niektórzy z nas obiecują sobie, że zadbają o swoją tężyznę fizyczną, inni chcą rzucić palenie, a inni z kolei obiecują sobie, że zaczną oszczędzać. Nas interesuje ta ostatnia grupa. Tym, którzy chcą oszczędzać długoterminowo i mogą powierzyć swoje pieniądze bankowi na okres dłuższy niż 12 miesięcy chcemy przedstawić najlepsze lokaty 2- i 3-letnie w styczniu.
  • Przenieść możemy nie tylko konto osobiste z jednego banku do innego. Podobnie możemy postąpić z kartą kredytową. Umożliwia nam to usługa balance transfer, dzięki której możemy wymienić nasz „plastik” na nowy, dający nam np. możliwość korzystania z rabatów, a przede wszystkim korzystniej oprocentowany od starego.
  • Banknoty stuzłotowe na dłoni
    Kredyt i ubezpieczenie bardzo często idą w parze. Przystąpienie do ubezpieczenia daje kredytobiorcy wymierne korzyści w postaci niższego oprocentowania czy obniżonej prowizji za udzielenie kredytu. TotalMoney przygotował ranking kredytów gotówkowych z ubezpieczeniem. Najlepsza oferta została wybrana pod kątem wysokościć miesięcznej raty.