• Kobieta z wibratorem
  Ile wieków temu wymyślono dildo? Jaki jest najpopularniejszy kolor wibratora? Jaką zabawkę do seksu kupują najczęściej mężczyźni w Chinach, a jaką w Polsce? Eksperci Fun Factory, producenta gadżetów erotycznych na świecie, który świętuje 20 urodziny, podzielili się z nami ciekawostkami na temat "niegrzecznych zabawek".
 • Kochankowie
  Przemysł erotyczny nierozerwalnie kojarzy się z wibratorami, najpopularniejszymi gadżetami erotycznymi na świecie. Tymczasem już kilka lat temu pojawił się zupełnie nowy typ zabawek – pulsatory, które uchodzą za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w branży erotycznej od czasu wynalezienia na początku XX w. pierwszego elektrycznego wibratora „do użytku domowego”.
 • Dildo
  Falliczne kształty były przedmiotem kultu praktycznie w każdej kulturze, a przedstawienia członka w stanie wzwodu było zazwyczaj figurą, która miała demonstrować potęgę twórczą lub odstraszać złe moce i nieprzyjaciół. Kult członka to jednak tylko jedna strona medalu. Druga to bardzo praktyczne zastosowanie przedmiotów o fallicznym kształcie…
 • Para w łóżku
  Przez wieki kobiecy orgazm nie istniał w przestrzeni publicznej, tak jakby go nie było. Wynikało to po części z braku znajomości kobiecej anatomii, ale i z powszechnej męskiej ignorancji kobiecych potrzeb. Na pomoc kobietom przyszedł m.in. wibrator.
 • 1. Wynaleziony przed żelazkiem
  Wibrator, czyli najpopularniejszy erotyczny gadżet na świecie, ma ponad stuletnią historię. Został wynaleziony jeszcze przed odkurzaczem, by relaksować XIX-wieczne mieszczanki. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Wspólnie z ekspertami Fun Factory prezentujemy zaskakujące fakty.
 • Wibrator z kamerką
  Cud techniki? Dzięki temu urządzeniu masturbacja i "miłość na odległość" mogą zyskać nowy wymiar, a przynajmniej tak reklamują je producenci...
 • Dobry orgazm
  Orgazm-niespodzianka, trolujący, albo tuż przed zaśnięciem... Autorem kilkunastu zabawnych wykresów ilustrujących typy przeżywanych przez kobiety orgazmów jest jeden z użytkowników deviantart.com, Glasmond. Zobacz galerię!
 • 20 seksualnych ciekawostek
  Sfera ludzkiej seksualności z równie wielką pasją eksplorowana jest przez naukowców, co przez zwykłych ludzi. Zaskakujące fakty z tej dziedziny docierają do nas każdego dnia. Poznaj 20 najciekawszych informacji ostatnich miesięcy. 
 • Nagie kobiety w sytuacji intymnej...
  Zastanawialiście się ile potrafi wydać kobieta, żeby sprawić sobie przyjemność? I nie chodzi tu wcale o nową torebkę, kosmetyki, biżuterię, czy nawet nowy samochód. Aż trudno uwierzyć ile płeć piękna potrafi zainwestować w… wibrator.
 • Kobieta w seksownej bieliźnie
  Wibrator najczęściej kojarzy nam się z samotną kobietą, która przy pomocy tego pomysłowego urządzenia rekompensuje sobie brak mężczyzny. Zapomnij o tym. Poznaj wibrator, który da jej podwójny orgazm podczas… stosunku z Tobą!