• Gwiazdy na Sylwestrze 2018
  Sylwester w Krakowie odbędzie się na trzech scenach. Na Rynku Głównym będzie się można bawić m.in. z Quebonafide, Otsochodzi, BOKKA i KAMP! Na placu Wolnica i w nowohuckiej alei Róż staną namioty, w których będzie można potańczyć przy szlagierach z lat 80. i muzyce etnicznej.
 • Polish Hip-Hop Festival odbył się w dniach 2-4 sierpnia na plaży w Płocku
  Płocki festiwal to już prawdziwa marka. Każdy, kto liczy się w polskim hip-hopie musi tam prędzej czy później zagościć. W tym roku gośćmi festiwalu byli m.in. Quebonafide, Kękę, Tede, Dwa Sławy, Sarius. Mamy dla was zdjęcia z występów m.in. Otsochodzi, Tego Typa Mesa, JWP, Borixona, Rasmentalismu oraz Pezeta i Małolata. Dla formalności przypomnijmy: Polish Hip-Hop Festival odbył się pomiędzy 2 a 4 sierpnia 2018 roku na plaży w Płocku.
 • Hip-hop w 2016 miał się dobrze
  Kiedy popatrzymy na mijający rok pod kątem tego, co działo się w rodzimym hip-hopie, odczucia mogą być ambiwalentne. Polskich płyt, których będzie się słuchać jeszcze długo, nie brakowało, ale zaledwie jedna ma zapewnione miejsce w kanonie. Młodym i żądnym sukcesu przydarzyły się ciekawe materiały, ale niemal solidarnie zapowiadające, że to dopiero przedsmak. Rozdający karty dołożyli zaś do swych dyskografii mocne pozycje, ale w większości takie, jakich należało się po nich spodziewać.
 • Eris Is My Homegirl
  Oto lista artystów, których nie usłyszysz w środkach masowego rażenia, a na których warto mieć oko.