• Miś Paddington powróci w grudniu 2017 roku
  Tuż po Bożym Narodzeniu do kin trafi obraz "Paddington 2". Jeśli myślicie, że miś miał kłopoty w pierwszej części... Zobaczcie zwiastun komedii dla dzieci w każdym wieku.
 • Najlepsze filmy roku 2015 według serwisu rottentomatoes.com
  Koniec roku to tradycyjnie już czas podsumowań. Za serwisem rottentomatoes.com przedstawiamy więc ranking filmów, które w mijającym nam 2015 były najlepiej oceniane przez krytyków współpracujących z opiniotwórczym portalem.
 • Dziecięce hity na DVD: "Baranek Shaun"
  Na deszcze i burze, temperaturę zbyt wysoką albo letnią nudę z każdego innego powodu najlepszym lekarstwem jest dobre kino. Dlatego z myślą o dzieciakach na wakacyjnych wyjazdach i w domach zebraliśmy najciekawsze premiery DVD ostatnich tygodni.
 • Będzie kolejny miś Paddington
  StudioCanal szykuje sequel filmu "Paddington".
 • Bradley Cooper jako "Snajper"
  Film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli głównej trafił na pierwsza pozycję amerykańskiego box office.
 • Paddington (reżyseria: Paul King)
  Zły Ewan McGregor, Tim Burton o wielkich oczach i Angelina Jolie po drugiej stronie kamery. Głośny "Whiplash" i oscarowy konkurent "Idy" – wybuchowe "Dzikie historie". A dla dzieciaków (małych i dużych) szansa na spotkaniem z miłośnikiem marmolady zwanym Paddington lub poznanie sekretu Eleonory. Pierwszy premierowy weekend w kinach zapowiada się bardzo interesująco… To znak, że styczeń w polskich kinach będzie gorący.
 • "Paddington" – ten miś narozrabia dziś
  "Wielką zaletą uczynienia bohaterem misia jest to, że może on łączyć niewinność dziecka ze skomplikowaniem dorosłego. Paddington nie jest misiem, który mógłby polecieć na Księżyc – jego pazurki zbyt mocno trzymają się ziemi. Uczestniczy w najzwyklejszych, codziennych sytuacjach" – mówi skromnie Michael Bond, tłumacząc wielki sukces swoich opowiastek o Paddingtonie.
 • Film "Paddington" w reżyserii Paula Kinga już na ekranach kin w całej Polsce
  Anglicy nie zrezygnują z funta, ani nie zaczną jeździć po prawej stronie. Nigdy też nie przebiorą misia Paddingtona w modne ubrania.
 • "Paddington" to współczesny hołd dla słynnego misia, a jednocześnie pierwszorzędna rozrywka dla całej rodziny
  Stało się – Paddington zadebiutował w kinie i wszedł w XXI wiek. Mogą jednak spać spokojnie ci, którzy z łezką w oku wspominają książeczki Michaela Bonda o sympatycznym przybyszu z mrocznych zakątków Peru. To wciąż ten sam miś. Nie zmuszono go do operacji plastycznej, nie poddano żadnemu retuszowi. Trochę go tylko... odkurzono.
 • "Paddington" w Polsce od 2 stycznia 2015 roku
  Pharrell Williams i Gwen Stefani napisali piosenkę do filmu "Paddington".