• Pamela Anderson
  Takie wyznanie wymaga odwagi, ale świadczy też o dojrzałości. Pamela Anderson, kobieta przez lata będąca obiektem westchnień mężczyzn i zazdrości kobiet, otwarcie opowiedziała o traumatycznym dzieciństwie. Aktorka przez długie lata była molestowana, padła też ofiarą gwałtu.
 • Pamela Anderson nową gwiazdą Herzoga?
  W najnowszym dziele Wernera Herzoga, "Vernon God Little", zobaczymy być może takie gwiazdy, jak Russell Brand, Pamela Anderson i Mike Tyson. Trwają pertraktacje.
 • Pamela Anderson
  To się dzieje naprawdę! Ledwie kilka tygodni temu pokazaliśmy zdjęcia Igi Wyrwał w chłopięcej fryzurze, a wczoraj niemal takie samo strzyżenie zaprezentowała Pamela Anderson. Jak wygląda 46-letnia gwiazda w krótkich włosach? Zobaczcie i oceńcie!
 • Coco Austin, Pamela Anderson i Crystal Hefner
  Trzy blond kociaki: 27-letnia Crystal Hefner, 34-letnia Coco Austin i 46-letnia Pamela Anderson pojawiły się ostatnio na otwarciu nowego klubu w Los Angeles. Wszystkie panie słyną z zamiłowania do poprawiania urody skalpelem i pokazywania ciała. Która prezentowała się najlepiej?
 • Pamela Anderson
  Pamela Anderson to niezaprzeczalny symbol seksu lat 90-tych. Nic więc dziwnego, że posiadaczka najbardziej znanych piersi została także najsłynniejszym króliczkiem „Playboya”. Pierwszy numer z jej udziałem ukazał się w październiku 1989 r., a ostatni w 2011 r. Łącznie Anderson gościła na okładkach „Playboya” aż trzynaście razy.
 • Podarte rajstopy Pameli Anderson
  O tym, że Pamela lubi się dobrze zabawić, wiadomo nie od dziś, ale tym razem seksbomba przeszła samą siebie... Kilka dni temu, po tym jak odpadła w pierwszym odcinku "Tańca na lodzie", zabalowała tak mocno, że klub opuszczała w naprawdę opłakanym stanie. Zobaczcie.
 • Pamela Anderson, która w serialu "Słoneczny patrol" prezentowała swoje wdzięki biegając po słonecznych plażach Kalifornii, już niebawem zabłyśnie w nieco mroźniejszej odsłonie. Od stycznia będzie bowiem gwiazdą nowej edycji amerykańskiego show "Dance On Ice", w którym celebryci demonstrują swoje umiejętności tańca na lodzie.
 • Nicole Eggert, Pamela Anderson
  Ten kultowy serial przygodowy realizowany był przez blisko dwanaście lat. Poza jego największą gwiazdą, Pamelą Anderson, w ekipie ratowników z Los Angeles znalazły swoje miejsce dziesiątki seksownych amerykańskich aktorek. Zobacz te najpiękniejsze!
 • Elaine Alden
  Hiszpańscy dziennikarze znaleźli następczynię słynnej amerykańskiej gwiazdy. Ich zdaniem modelką, która przejmie pałeczkę ikony seksu lat 90. jest partnerka jednego z koszykarzy ligi NBA, Elaine Alden.
 • Pamela Anderson
  Nic dziwnego, że mimo upływu czasu Pamela wciąż jest symbolem seksu i rozpala męską wyobraźnię. Ona nawet nie musi robić nic specjalnego - po prostu kusi całą sobą. A w dodatku uwielbia dobrą zabawę. Zobaczcie, jak balowała w jednym z klubów w Saint Tropez.