• Tegoroczny lipiec za sprawą królowych nocy będzie gorący. Czwarty sezon konkursu dla drag queens to najwyższa w historii programu nagroda, pierwsza w historii dyskwalifikacja zawodnika i odcinki z publicznością na żywo. "Być jak Drag Queen" (sezon 4) od 14 lipca 2012 w soboty i niedziele o godz. 21:00 na Club TV.
 • Justin Timberlake w w "Słonecznym patrolu"?
  Justin Timberlake jest faworytem do głównej roli w kinowej wersji "Słonecznego patrolu".
 • Pamela Anderson
  Gwiazda Hollywood Pamela Anderson ma już dość Los Angeles i chce się wyprowadzić. Kanadyjska aktorka przeprowadziła się do filmowej metropolii w latach 80. Tam właśnie zrobiła karierę, ale teraz marzy, by znaleźć bardziej odpowiednie dla siebie miejsce.
 • Pamela Anderson
  Czy ona w ogóle się starzeje?! Wygląda na to, że nie... Wciąż ta sama burza blond loków, bujne kształty i figura nastolatki - Pamela Anderson świetnie się trzyma i chętnie to pokazuje, wybierając dziewczęce stylizacje. Oto, jak prezentowała się wczoraj w Berlinie!
 • Pamela Anderson
  Aktorka znana z serialu "Słoneczny Patrol", Pamela Anderson jest winna rządowi ponad pół miliona dolarów. Obok niej na liście 500 kalifornijczyków, które zalegają z płaceniem podatków znalazł się również piosenkarz Lionel Richie.
 • Christian Louboutin i jego buty
  Różne dziedziny sztuki łączą siły ze znakomitym efektem. Niebawem będzie można zobaczyć kolejny projekt z pogranicza mody oraz tańca i teatru. Po występach tanecznych na pokazach Jeana Paula Gaultiera i marki Chopard przyszedł czas na Christiana Louboutina, który nawązał współracę ze słynnym kabaretem Crazy Horse, na którego scenie występowały m.in. Dita Von Teese i Pamela Anderson
 • Najseksowniejsze reklamy 2011
  Ranking najseksowniejszych sesji zdjęciowych przygotowanych na potrzeby reklam stworzył portal Advertising Age. Wśród nagrodzonych modelek znalazły się m.in. Rihanna (i jej sesja w bieliźnie i spodniach Armaniego) oraz Pamela Anderson w niezwykle zmysłowej bieliźnie Secrets of Lace. Kogo jeszcze wyróżniono? Zobacz gorącą galerię!
 • Alessandra Ambrosio
  Amerykańscy raperzy zapałali żądzą pisania książek. 50 Cent pracuje nad dziełem opisującym jego metody na utrzymanie świetnej sylwetki, a nie tak dawno temu do sprzedaży trafiła bogato ilustrowana publikacja pióra P. Diddy…
 • Pamela Anderson
  Jak w nawale telewizyjnych programów o tematyce Świąt Bożego Narodzenia zwrócić uwagę na swoją produkcję? Jedna z kanadyjskich stacji wpadła na pomysł, by w roli Matki Boskiej obsadzić słynną blond seks bombę z silikonowym biustem. Czy Pamela podoła takiemu zadaniu.
 • Gwiazdy, które mają swoje seks taśmy
  Niespodziewanie pojawiająca się w sieci seks taśma stała się swego czasu modnym wśród gwiazd sposobem na pierwsze, bądź ponowne zaistnienie w mediach. Choć po ich wypłynięciu na światło dzienne celebryci twierdzili, że stało się to bez ich zgody, to medialne zamieszanie,  a w niektórych wypadkach niewyobrażalny wręcz rozkwit kariery budzą pewne podejrzenia o celowość działania. Dziś nowe seks taśmy pojawiają się rzadziej, jednak te, które trafiły już do sieci, z pewnością łatwo z niej nie znikną. Oto zestawienie celebrytów, którzy swoimi amatorskimi nagraniami wywołali największe medialne skandale.