• Były mąż ujawni sekstaśmę Jennifer Lopez?
    Sekstaśmy gwiazdom kariery rujnowały, bądź przeciwnie – nadawały im rozpędu. Znanej na całym świecie Jennifer Lopez taka promocja nie jest do niczego potrzebna, ale może mieć problem z powstrzymaniem publikacji erotycznego filmiku sprzed lat.
  • Najpopularniejsze sekstaśmy gwiazd:
    Nagrania z igraszkami gwiazd od zawsze budziły duże zainteresowanie. Z okazji premiery komedii "Sekstaśma" portal Stopklatka.pl przygotował ranking takich prywatnych pornosów, które wywoływały spore skandale.
  • Gwiazdy, które mają swoje seks taśmy
    Niespodziewanie pojawiająca się w sieci seks taśma stała się swego czasu modnym wśród gwiazd sposobem na pierwsze, bądź ponowne zaistnienie w mediach. Choć po ich wypłynięciu na światło dzienne celebryci twierdzili, że stało się to bez ich zgody, to medialne zamieszanie,  a w niektórych wypadkach niewyobrażalny wręcz rozkwit kariery budzą pewne podejrzenia o celowość działania. Dziś nowe seks taśmy pojawiają się rzadziej, jednak te, które trafiły już do sieci, z pewnością łatwo z niej nie znikną. Oto zestawienie celebrytów, którzy swoimi amatorskimi nagraniami wywołali największe medialne skandale.