• Kaia Gerber
  W tym roku córka Cindy Crawford skończy 18 lat, a już jest niekwestionowaną gwiazdą wybiegów. Aktualnie bierze udział w Paryskim Tygodniu Mody - dziś akurat pojawiła się na pokazie kolekcji Sakai. Kreacja, którą miała na sobie, była bardzo oryginalna - żeby nie powiedzieć dziwna i mało praktyczna - ale modelka i tak wyglądała świetnie. Przypomina sławną mamę?
 • Uliczny styl na Paris Fashion Week
  Oprócz pokazów największych projektantów to właśnie stylizacje napotkane na ulicach modowych stolic świata stanowią wyjątkowe źródło inspiracji. Tym razem skupiamy się na Paryżu, gdzie zachwyca połączenie nowoczesnych trendów i ponadczasowej, francuskiej elegancji.
 • Dior - kolekcja jesień/zima 2016/2017
  O ubraniach tej marki marzą miliony kobiet na świecie - przekonanych, że dzięki nim staną się piękniejsze. Czy bajeczne kreacje dodały piękna modelkom, które je prezentowały na paryskim tygodniu mody? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Simon Porte - pokaz kolekcji jesień/zima 2016/2017 na Paris Fashion Week
  Simon Porte - autor tych kontrowersyjnych projektów - działa w branży modowej dopiero kilka lat, a już zdążył zwrócić na siebie uwagę - szczególnie podczas trwającego właśnie w Paryżu tygodnia mody. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na ubrania, które proponuje...
 • STYLIZACJE inspirowane modą uliczną na Paris Fashion Week
  Za nami kolejne święto mody – Paris Fashion Week. Ulica podczas tego wydarzenia to równie inspirujące miejsce, jak wybiegi największych projektantów. Zobacz, na jakie stylizacje postawili w tym roku miłośnicy mody i zainspiruj się ich stylem.
 • Działaczki Femenu na Paris Fashion Week
  Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę udało im się wtargnąć na jeden z pokazów paryskiego Tygodnia Mody, dotrzeć na wybieg, a nawet zatrzymać jedną z modelek. Ich "występ" nie trwał jednak długo. Potężnie zbudowany ochroniarz obezwładnił dziewczyny i ściągnął je z wybiegu. Zobaczcie zdjęcia z tego niecodziennego wydarzenia.
 • Anja Rubik i sia Struss na wybiegach Paris Fashion Week
  Wszyscy wiemy, że Polki są najpiękniejsze. Nic dziwnego, że polskie topmodelki należą do pierwszej ligi światowego modelingu. Anja Rubik i Kasia Struss zaprezentowały się na prestiżowym tygodniu mody haute couture w Paryżu w pokazach najlepszych projektantów. Zobacz piękne Polki w akcji!
 • 13. odcinek Top Model zza kulis
  13. odcinek Top Model był tym rozstrzygającym – ta część rywalizacji miała zdecydować, które z dziewczyn znajdą się w wielkim finale. Pokazy mody, sesje zdjęciowe – przed dziewczynami stanęły takie właśnie, ale też mniej typowe zadania…
 • Tatuaże w nowej kolekcji Gaultiera
  Jean-Paul Gaultier zaskoczył kolejny raz. Podczas sobotniego pokazu na paryskim Tygodniu Mody przedstawił intrygującą kolekcję, którą dopełniały tatuaże i piercing. Pikanterii dodały otwarte garderoby, w których, na oczach zgromadzonych, przygotowywano modelki.
 • Paris Fashion Week - suknie Ellie Saaba z kolekcji Haute couture.
  Tego projektanta nie trzeba przedstawiać. Suknie Elie Saaba niezmiennie od lat są kochane przez kobiety na całym świecie. Najnowsza kolekcja Haute couture mistrza z pewnością również zachwyci miłośniczki jego talentu i kobiety w ogóle, bo przecież każda z nas uwielbia choćby od czasu do czasu popatrzeć na piękne suknie. Te najnowsze zachwycają lekkością i blaskiem. Oczywiście: te projekty nie nadają się na każde wyjście, ale czyż nie byłoby miło mieć w swojej szafie takie cudeńko...?