O. Rydzyk o nowej inicjatywie politycznej: Jeżeli jakaś partia czyni coś dobrego, to się cieszę
15 grudnia 2018Jeżeli jakaś partia czyni coś dobrego, to się cieszę - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk, odnosząc się do nowej inicjatywy politycznej, na czele której ma stanąć europoseł Mirosław Piotrowski.