Jakubiak kontra Kukiz. "Nie ma mowy, żebym złożył mandat posła"
05 listopada 2018"Nie ma mowy, żebym złożył mandat posła" - powiedział w poniedziałek PAP poseł Marek Jakubiak. W ten sposób odniósł się do wypowiedzi lidera Kukiz'15 Pawła Kukiza, który powiedział, że jeśli Jakubiak chce założyć nową partię, to powinien złożyć mandat.