• Nergal z nową dziewczyną
  Wczoraj w warszawskiej Królikarni odbyło się wręczenie Kryształowych Zwierciadeł, nagród dla osób świata kultury i sztuki, które kierują się humanistycznymi ideałami. Na uroczystości, wśród wielu polskich gwiazd pojawił się Adam Darski, któremu towarzyszyła śliczna blondynka. Czy to nowa dziewczyna Nergala?
 • Monika Kołakowska
  Sylwester Wardęga pochwalił się na Instagramie zdjęciami swojej dziewczyny. Ta rudowłosa piękność to Monika Kołakowska, znana z kanału YouTube poświęconego ćwiczeniom i zdrowemu stylowi życia. Ze swoją figurą bogini, Monika stanowi mocną konkurencję dla Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej… Zobacz zdjęcia!
 • Maria Szafirska
  Przez ostatnie dwa lata u jego boku widywano Annę Czartoryską, Martę Żmudę-Trzebiatowską oraz Joannę Koroniewską. Ekranowy amant nie miał jednak szczęścia w miłości, aż do teraz... W życiu Krystiana Wieczorka pojawiła się nowa i dużo młodsza kobieta.
 • Richard Gere
  Gdy on, za sprawą roli w „Pretty Woman”, stawał się obiektem westchnień wielu kobiet, ona miała 7 lat. Miłość nie zagląda jednak w metrykę… 66-letni Richard Gere na premierze swojego najnowszego filmu "Time Out of Mind" pojawił się w towarzystwie o 34 lata młodszej partnerki, Alejandry Silvy.
 • Joanna Opozda
  Jeszcze nie tak dawno media rozpisywały się na temat jego romansu z Edytą Górniak, w efekcie którego zerwał zaręczyny z narzeczoną, Katarzyną. Teraz tabloidy donoszą o kolejnym romansie z aktorką serialu „Pierwsza miłość”. Kim jest nowa dziewczyna Barona?
 • Alessia Tedeschi
  Cristiano Ronaldo spotyka się obecnie z modelką Alessią Tedeschi. Parę widziano na meczu Realu Madryt oraz na Grand Prix w Monako. Pochodząca z Mediolanu 24-latka robi furorę na Instagramie… Zobacz zdjęcia!
 • Renata Kaczoruk
  Od kilku dni plotkarskie media rozpisują się na temat rzekomych zaręczyn Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Czyżby Piotruś Pan polskiego show biznesu w końcu postanowił się ustatkować? Zobaczcie jego seksowną wybranką.
 • Celia Jaunat
  Od pewnego czasu internauci mogą podziwiać jej urodę na portalach społecznościowych, teraz przyszła pora na męskie magazyny... W nowym numerze CKM-u pojawi się Celia Jaunat - piękna francuska modelka, a prywatnie dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, czołowego piłkarza reprezentacji Polski.
 • Celia Jaunat
  Zawodnik klubu Sevilla FC, Grzegorz Krychowiak, odnalazł swoją drugą połówkę we Francji. Zakochani rozstają się rzadko, a seksowna Celia kibicuje Polakowi w trakcie spotkań piłkarskich. Zobacz zdjęcia!
 • Antoni Królikowski i Samuela Górska
  Antoni Królikowski niezbyt długo rozpaczał po rozstaniu z Laurą Breszką. Aktor już ma nową partnerkę, którą właśnie pochwalił się na salonach. Wybranka Antoniego to modelka, Samuela Górska.