• Alessia Tedeschi
  Cristiano Ronaldo spotyka się obecnie z modelką Alessią Tedeschi. Parę widziano na meczu Realu Madryt oraz na Grand Prix w Monako. Pochodząca z Mediolanu 24-latka robi furorę na Instagramie… Zobacz zdjęcia!
 • Borys Niemcow
  Przyjaciółka Borysa Niemcowa może mieć coś wspólnego z jego śmiercią. Przekonuje o tym „Komsomolskaja Prawda” powołując się na osoby związane z organami ścigania. W chwili zabójstwa opozycyjnemu politykowi towarzyszyła ukraińska modelka Anna Duricka. Lider rosyjskiej opozycji został zastrzelony w Moskwie 27 lutego.
 • Antoni Królikowski i Samuela Górska
  Antoni Królikowski niezbyt długo rozpaczał po rozstaniu z Laurą Breszką. Aktor już ma nową partnerkę, którą właśnie pochwalił się na salonach. Wybranka Antoniego to modelka, Samuela Górska.
 • Hubert Urbański i Amelia Wala
  Hubert Urbański w miniony weekend po raz pierwszy pojawił się na salonach ze swoją nową dziewczyną. Para chętnie pozowała razem do zdjęć, a wybranka prezentera w ogóle nie była skrępowana zainteresowaniem fotoreporterów. Nic w tym dziwnego, bowiem dziewczyna jest modelką.
 • Ronaldinho
  Wygląda na to, że gwiazdor brazylijskiej piłki znalazł kolejny obiekt westchnień... Zagraniczne media rozpisują się o romansie 34-letniego Ronaldinho z Miss Brazylii 2013, Jakelyne Oliveirą... Zobacz zdjęcia!
 • Margot Robbie
  Nie od dziś wiadomo, że Leonardo DiCaprio ma słabość do blondynek, a po ich odejściu szybko leczy rany... Jeszcze niedawno związany był z top modelką Erin Heatherton, teraz u jego boku stanęła piękna Margot Robbie.