• Randka w restauracji
    Speed dating, to szansa na poznanie nie tylko potencjalnego partnera, lecz także ludzi o podobnych zainteresowaniach. Ten sposób zawierania nowych znajomości, niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, zdobywa coraz więcej zwolenników także w Polsce. Drugiej połówki lub partnera do uprawiania wspólnego hobby może szukać każdy, niezależnie od wieku. Organizatorzy szybkich randek stawiają tylko jeden warunek: aby w nich uczestniczyć, trzeba być singlem.
  • Randka
    Czy wyobrażasz sobie miejsce, w którym na miarę szyje się nie tylko garnitury czy ubrania, ale i dobiera idealnych partnerów życiowych? Nie? To dobrze, bo takie po prostu nie istnieje. A co powiesz na to, żeby poszukiwania partnera zacząć najpierw od weryfikacji samego siebie i swojego życia? Dziwne? Nie dla nowoczesnych swatów zawodowo kojarzących pary.
  • Randka
    W dzisiejszych czasach wszystko da się serwisować i naprawiać. Nawet telefony są zaprojektowane tak, byśmy, co 2-3 lata wymieniali je na nowe. Fachowcom i ekspertom powierzamy wszystko – sprzęty elektroniczne, fryzurę, remonty. Dlaczego więc nie dać profesjonalistom pomóc sobie w kwestii nieserwisowanej, jaką są… uczucia?