• Tak mieszka Krzysztof Rutkowski
  Gustowny biały dom ma prawie 500 mkw., nowoczesne wnętrza, a w nich wszystko, co potrzebne do luksusowego życia... Oto dom najsłynniejszego polskiego detektywa!
 • Tak mieszka Krzysztof Rutkowski
  Gustowny biały dom mający prawie 500 m kw., nowoczesne wnętrza, a w nich wszystko, co potrzebne do luksusowego życia... Właśnie tu odpoczywa i planuje kolejne brawurowe akcje. Oto dom najsłynniejszego polskiego detektywa!
 • Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
  Zwykle pojawia się w mediach w momencie, gdy rozpoczynają się turnieje w skokach narciarskich. W tym roku Kamil Stoch postanowił przypomnieć o sobie nieco wcześniej. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców pojawił się na imprezie w towarzystwie pięknej żony. Zobacz zdjęcia!
 • Melania Trump
  Atrakcyjne, utalentowane, wykształcone, najczęściej dużo młodsze od swoich partnerów i dalekie od tego, aby nie korzystać z luksusów dostępnych na wyciągnięcie ręki... Takie są żony najbogatszych mężczyzn na tej planecie!. Zobacz galerię!
 • Emilia, żona Mariusza Czerkawskiego
  Udane życie zawodowe, popularność, pieniądze i niezwykle atrakcyjne partnerki... Tym panom udało się odnieść sukces na wszystkich polach! Zobacz galerię seksownych żon celebrytów!
 • Jak rozpoznać, że kobieta nie będzie dobrą żoną...
  Od rozpieszczonej pozerki, po przeskakującą z kwiatka na kwiatek księżniczkę. Ponieważ najlepiej uczyć się na cudzych błędach, brytyjski portal dla mężczyzn Askmen.com przedstawił listę kobiecych wad, które najbardziej przeszkadzają facetom. Rozpoznaj je póki czas. 
 • Według feministek, mężczyzna dla Ukrainki jest pierwszy po Bogu
  Fora internetowe kipią od informacji na temat cudownych kobiet zza wschodniej granicy. Mądre, zadbane, kobiece do tego rodzinne, potrafiące zająć się domem, bardzo skromne i przede wszystkim wierne. Polacy mają już dość szukania żony na własnym podwórku. Przejadły się wyemancypowane osobowości i nikt już nie potrafi za nimi nadążyć.