• Holenderski raport w sprawie zestrzelenia boeinga
  Moskwa na razie nie komentuje wstępnego raportu w sprawie katastrofy malezyjskiego Boeinga. Dokument opublikowała Holenderska Rada ds. Bezpieczeństwa. Specjaliści twierdzą, że samolot rozpadł się w powietrzu po tym gdy uderzył w niego przedmiot lecący z ogromną prędkością. W opinii rosyjskich ekspertów - holenderski raport wskazuje, że śledztwo w tej sprawie będzie długie.
 • Malezyjski boeing 777
  Pół roku bezowocnych poszukiwań malezyjskiego boeinga. 8 marca samolot z 239 osobami na pokładzie opuścił Kuala Lumpur. Po sześciu godzinach lotu miał dotrzeć do Pekinu. Nie tylko nie dotarł do miejsca przeznaczenia, ale wciąż nie ma pewności, że kolejna faza poszukiwań prowadzona jest we właściwym miejscu.
 • Malezyjski boeing 777
  Poszukiwania zaginionego w marcu malezyjskiego samolotu pasażerskiego będą wznowione w innym miejscu. Zdecydowały o tym władze Australii po analizie danych satelitarnych.
 • Malezyjski boeing 777
  Australijski okręt wojenny wykrył sygnały, przypominające te emitowane z czarnych skrzynek samolotu. Może to być nowy trop w poszukiwaniach zaginionego boeinga MH370 malezyjskich linii lotniczych.
 • Malezyjski boeing 777
  Do poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych zaginionego 8 marca na Oceanie Indyjskim z 239 osobami na pokładzie włączyły się dwa brytyjskie okręty. Pierwszy, to okręt podwodny z napędem atomowym, drugi, to pomocnicza jednostka nawodna.
 • Malezyjski boeing 777
  Po raz kolejny dostrzeżono obiekty, które mogą być fragmentami zaginionego samolotu malezyjskich linii lotniczych. Załoga chińskiego samolotu zwiadowczego dostrzegła trzy elementy unoszące się na wodzie, na zachód od wybrzeży Australii. Są w kolorze białym, czerwonym i pomarańczowym.
 • Poszukiwania zaginionego boeinga
  Kolejny ślad w poszukiwaniach malezyjskiego Boeinga. Pekin poinformował, że załoga chińskiego samolotu wojskowego biorącego udział w akcji poszukiwawczej na Oceanie Indyjskim, spostrzegła "podejrzane obiekty" unoszące się na wodzie.
 • Malezyjski boeing 777
  Zaginionego Boeinga malezyjskich linii lotniczych szuka 3 miliony osób, analizując zdjęcia satelitarne przekazane przez Digital Globe. Firma zajmuje się udostępnianiem wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych. Tymczasem zdesperowane rodziny pasażerów grożą rozpoczęciem strajku głodowego. Taką informację przekazała krewna jednego z pasażerów po kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Malaysia Airlines w Pekinie.
 • Samolot pasażerski - zdjęcie ilustracyjne
  Wietnamskie media podają, że zaginiony Boeing linii Malaysia Airlines rozbił się w Zatoce Tajlandzkiej. Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia tych informacji ze strony władz Wietnamu czy też przewoźnika.
 • Dreamliner
  Postęp w sprawie Dreamlinera. Koncern Boeing prosi o pozwolenie na loty testowe modeli 787. Wniosek skierował do amerykańskiej Federalnej Administracji Lotniczej.