• Szczątki indonezyjskiego samolotu
  Potwierdziło się najgorsze. W Morzu Jawajskim w pobliżu indonezyjskiej części wyspy Borneo odnajdywane są ciała pasażerów poszukiwanego samolotu linii Air Asia.
 • Pasażerowie na lotnisku w Singapurze
  Trzecia doba poszukiwań samolotu linii AirAsia, który zniknął z radarów w drodze z miasta Surabaja w Indonezji do Singapuru. W akcję poszukiwawczą angażuje się coraz więcej państw. Amerykańskie władze podjęły decyzję o wysłaniu w rejon Morza Jawajskiego okrętu wojennego. Na pokładzie samolotu były 162 osoby.
 • Malezyjski Airbus A320
  Przyczyną katastrofy malezyjskiego Airbusa mogło być tak zwane przeciągnięcie, czyli utrata siły nośnej - uważa ekspert lotniczy Leszek Chorzewski. Samolot linii Air Asia, lecący z Indonezji do Singapuru zniknął z radarów wczoraj rano czasu polskiego.
 • Malezyjski boeing 777
  Pół roku bezowocnych poszukiwań malezyjskiego boeinga. 8 marca samolot z 239 osobami na pokładzie opuścił Kuala Lumpur. Po sześciu godzinach lotu miał dotrzeć do Pekinu. Nie tylko nie dotarł do miejsca przeznaczenia, ale wciąż nie ma pewności, że kolejna faza poszukiwań prowadzona jest we właściwym miejscu.
 • Kwiaty przed holenderską ambasadą w Kijowie
  Większość ofiar katastrofy samolotu pasażerskiego, który prawdopodobnie został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą, to Holendrzy. Na pokładzie maszyny malezyjskich linii lotniczych znajdowało się 283 pasażerów.
 • Zestrzelenie malezyjskiego boeinga 777 nad Ukrainą
  Rozpacz po zestrzeleniu malezyjskiego boeinga 777. Świat pogrążył się we łzach. Na pokładzie samolotu, który spadł w pobliżu ukraińsko-rosyjskiej granicy wśród niemal 300 pasażerów było 80 dzieci. Zginęły całe rodziny, świat jest w szoku. Przed ambasadą Holandii w Moskwie pojawiły się wieńce, a wśród m.in. kartka z napisem "Wybaczcie nam". 
 • Malezyjski boeing 777
  Poszukiwania zaginionego w marcu malezyjskiego samolotu pasażerskiego będą wznowione w innym miejscu. Zdecydowały o tym władze Australii po analizie danych satelitarnych.
 • Malezyjski boeing 777
  Upłynęły ponad cztery godziny, zanim podjęto decyzję o wszczęciu poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych. To jedna z informacji zawartych we wstępnym raporcie ministerstwa transportu Malezji.
 • Malezyjski boeing 777
  Australijski okręt wojenny wykrył sygnały, przypominające te emitowane z czarnych skrzynek samolotu. Może to być nowy trop w poszukiwaniach zaginionego boeinga MH370 malezyjskich linii lotniczych.
 • Malezyjski boeing 777
  Do poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych zaginionego 8 marca na Oceanie Indyjskim z 239 osobami na pokładzie włączyły się dwa brytyjskie okręty. Pierwszy, to okręt podwodny z napędem atomowym, drugi, to pomocnicza jednostka nawodna.