• Pasażerowie na lotnisku w Singapurze
  Trzecia doba poszukiwań samolotu linii AirAsia, który zniknął z radarów w drodze z miasta Surabaja w Indonezji do Singapuru. W akcję poszukiwawczą angażuje się coraz więcej państw. Amerykańskie władze podjęły decyzję o wysłaniu w rejon Morza Jawajskiego okrętu wojennego. Na pokładzie samolotu były 162 osoby.
 • Malezyjski boeing 777
  Upłynęły ponad cztery godziny, zanim podjęto decyzję o wszczęciu poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych. To jedna z informacji zawartych we wstępnym raporcie ministerstwa transportu Malezji.
 • Malezyjski boeing 777
  Australijski okręt wojenny wykrył sygnały, przypominające te emitowane z czarnych skrzynek samolotu. Może to być nowy trop w poszukiwaniach zaginionego boeinga MH370 malezyjskich linii lotniczych.
 • Malezyjski boeing 777
  Do poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych zaginionego 8 marca na Oceanie Indyjskim z 239 osobami na pokładzie włączyły się dwa brytyjskie okręty. Pierwszy, to okręt podwodny z napędem atomowym, drugi, to pomocnicza jednostka nawodna.
 • Malezyjski boeing 777
  Po raz kolejny dostrzeżono obiekty, które mogą być fragmentami zaginionego samolotu malezyjskich linii lotniczych. Załoga chińskiego samolotu zwiadowczego dostrzegła trzy elementy unoszące się na wodzie, na zachód od wybrzeży Australii. Są w kolorze białym, czerwonym i pomarańczowym.
 • Poszukiwania zaginionego boeinga
  Kolejny ślad w poszukiwaniach malezyjskiego Boeinga. Pekin poinformował, że załoga chińskiego samolotu wojskowego biorącego udział w akcji poszukiwawczej na Oceanie Indyjskim, spostrzegła "podejrzane obiekty" unoszące się na wodzie.
 • Malezyjski boeing 777
  Zaginionego Boeinga malezyjskich linii lotniczych szuka 3 miliony osób, analizując zdjęcia satelitarne przekazane przez Digital Globe. Firma zajmuje się udostępnianiem wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych. Tymczasem zdesperowane rodziny pasażerów grożą rozpoczęciem strajku głodowego. Taką informację przekazała krewna jednego z pasażerów po kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Malaysia Airlines w Pekinie.
 • Poszukiwania zaginionego malezyjskiego boeinga
  Piąta doba poszukiwań malezyjskiego samolotu przynosi coraz więcej pytań bez odpowiedzi. Nadal nie ma informacji o tym, co się stało i gdzie może być boeing 777.