Kulesza i Sousa spotkali się, by oczyścić atmosferę po meczu z Węgrami
14 grudnia 2021Prezes PZPN Cezary Kulesza spotkał się w Warszawie z Paulo Sousą. Selekcjoner odpowiadał szczegółowo na pytania związane z ostatnimi meczami reprezentacji i brakiem rozstawienia w barażach o awans na mundial. Jak powiedzieli PAP uczestnicy spotkania, "wszystko zostało wyjaśnione".