Pawlak rozbrajająco tłumaczy skok na strefę
15 czerwca 2011 Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak pytany o zmiany władz w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powiedział, że skończyła się tam kadencja zarządu i powołano nowy zarząd. Pawlak zapewnił, że nie ma żadnych obaw o inwestycje w Strefie.