"Grupa Lotos potrzebuje partnera o wymiarze globalnym"
02 czerwca 2011 Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak
uważa, że prywatyzowana Grupa Lotos potrzebuje strategicznego partnera o
wymiarze globalnym, z dostępem do surowca. Zaapelował też do ministra
skarbu o większą otwartość informacyjną przy tej prywatyzacji.