• Sporo jest anegdot krążących po sejmowych korytarzach. Politycy uwielbiają opowiadać zabawne historie o sobie nawzajem, podobnie tak jak lubią docinać innym politykom. Oto, co usłyszeli od nich dziennikarze...
 • Waldemar Pawlak i Donald Tusk
  Waldemar Pawlak szykuje zemstę na Donaldzie Tusku. Chce udowodnić ludziom, że to on wygrał spór o emerytury. Wkrótce w Sejmie pojawią się specjalne plakaty.
 • PSL składa projekty ws. sądów, billingów i prawa autorskiego
  Partia Waldemara Pawlaka ruszyła z legislacyjną ofensywą. Klub PSL złożył w Sejmie trzy projekty ustaw, dotyczące ustroju sądów powszechnych, zmian w prawie autorskim oraz telekomunikacyjnym.
 • Oto, czego domaga się Pawlak od Tuska
  Rozmowy koalicyjne wciąż trwają, Waldemar Pawlak zdradza, czego domagają się od PO ludowcy. Trwają też rozmowy o tym, jak będzie wyglądał rząd, bo obie partie chcą mocno zmienić strukturę gabinetu.
 • Pawlak: Sabotaż w ministerstwie finansów
  Podwyżki subwencji dla partii politycznych są oburzające - twierdzi wicepremier, Waldemar Pawlak. Według niego to może nawet być intryga opozycji, albo sabotaż.
 • PiS chce złożyć wniosek o wotum nieufności wobec Waldemara Pawlaka
  Klub PiS nie jest zadowolony z rezultatów renegocjowania umowy gazowej z Rosją. Posłowie rozważają więc złożenie wniosku o wotum nieufności wobec wicepremiera i ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.
 • Palikot nie chodzi do Sejmu. Przez Kaczyńskiego
  Gdyby ci posłowie chodzili do szkoły, tak jak do Sejmu, to już dawno dyrektor wezwałby rodziców. Bo szef ludowców, Waldemar Pawlak, wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz i poseł Janusz Palikot mają najwięcej nieusprawiedliwionych nieobecności. Palikot tłumaczy swoją absencję tym, że "Widok Macierewicza i Kaczyńskiego jest zniechęcający!"