Pensja dla Pierwszej Damy? Kosiniak-Kamysz: Byłabym za referendum w tej sprawie
08 marca 2020Byłabym za tym, by Polacy zdecydowali, czy Pierwsza Dama powinna otrzymywać pensję. Ten temat w Polsce został lekko zamieciony pod dywan - powiedziała Paulina Kosiniak-Kamysz w Radiu ZET.