Sławomir Nowak mandatu nie złożył. Do Sejmu nie chodzi, a pensję pobiera
19 sierpnia 2014 Sławomir Nowak obiecywał, że złoży mandat poselski. Tymczasem wciąż jest posłem. Do tego, jak pisze "Super Express", polityk PO w Sejmie się nie pojawia, a pensję pobiera.