• "Szklana pułapka 5" najlepszy w Ameryce
  Film "Szklana pułapka 5" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office. Dzieło Johna Moore'a zarobiło 25 milionów dolarów.
 • "Piękne istoty" po stronie Światła czy Ciemności?
  Wielki sukces "Zmierzchu" – zarówno literacki, jak i kinowy – zaowocował m.in. tym, że w brytyjskich i amerykańskich księgarniach pojawiły się działy "Paranormal romance". Wszystkie nastolatki, spragnione opowieści o miłości do wilkołaków, wampirów, duchów, zombi i całej menażerii grozy, wiedziały, czego tam szukać.
 • "Piękne istoty"
  Romantyczny wieczór w kinie to sprawdzony sposób na walentynkowy wieczór. Co wybrać? Podpowiadamy – oto najciekawsze filmy z polskich ekranów. Opowieści o miłości sam raz na 14 lutego, ale nie tylko...
 • Alden Ehrenreich i Alice Englert w filmie "Piękne istoty"
  To ma być przebój na miarę "Sagi: Zmierzch". Tuż przed Walentynkami, 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutują "Piękne istoty" – ekranizacja bestsellerowej powieści Kami Garcii i Margaret Stohl (a dokładniej pierwszej część cyklu fantasy "Kroniki Obdarzonych"). Czy Lena i Ethan stawią czoła klątwie, która ciąży na jej rodzinie od pokoleń? A przede wszystkim czy podbiją serca widzów, jak ich wampirzy poprzednicy Bella Swan i Edward Cullen? Przekonamy się już wkrótce... Oto pierwsze kadry z gorąco oczekiwanej produkcji.