• Kobieta przed lustrem
  Nadszedł czas na pielęgnację ust po zimie.
 • Pielęgnacja ust
  Suche, spękane usta są nieapetyczne i nie ukryje tego żadna szminka. Zadbaj o nie, stosując kilka prostych sztuczek.
 • Kobieta nakłada pomadkę ochronną
  Narażone na działanie niskich temperatur i wiatru usta wymagają zimą szczególnej ochrony - niekoniecznie trzeba jednak używać preparatów dostępnych w sklepach.
 • 1. MASAŻ
  Ponieważ wargi pokryte są delikatnym, cienkim naskórkiem, łatwo się wysuszają, pierzchną, a zaniedbane nawet pękają. Czujemy dyskomfort i ból. Usta łatwo jednak pielęgnować. Wystarczy szczoteczka do zębów, oliwa z oliwek, cukier, miód, świeży ogórek i dobry balsam.
 • Usta
  Zadbane usta są wizytówką kobiety. Chcemy, aby były gładkie, lśniące i ponętne. Jednak często nie wiemy, jak odpowiednio o nie dbać lub pomijamy je w codziennej pielęgnacji. Niestety suche i mroźne zimowe powietrze nie sprzyja delikatnej skórze ust. Wargi zaczynają pierzchnąć, pojawia się nieprzyjemne uczucie pieczenia i suche skórki, na które trudno nałożyć pomadkę lub błyszczyk. Jak odpowiednio odżywiać usta zimą i sprawić, że będą zdrowe i atrakcyjne?
 • Kobieta dotyka ust
  Dbając o codzienną pielęgnację skóry, nie powinno się zapominać o odpowiedniej ochronie delikatnego naskórka warg. Estetyczne usta i ładny uśmiech są nie tylko wizytówką każdej kobiety, ale i oznaką zdrowia oraz dbałości o atrakcyjny wygląd. W związku z tym jeszcze przed nałożeniem makijażu i pomalowaniem ust pomadką warto pamiętać o ich odpowiednim nawilżeniu i odżywieniu.
 • Usta
  Atrakcyjne i zadbane usta to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Niestety, dla części z nas pozostają one w sferze marzeń. Czy pomoże nam medycyna estetyczna? Zapewne tak, ale nie każda kobieta chce decydować się na tak silną ingerencję. Jakie metody nam pozostają? Oto kilka sposobów, które sprawią, że usta będą prezentowały się naprawdę pięknie.
 • Usta też wymagają starannej pielęgnacji
  W tym sezonie wizażyści lansują modę na wyraźnie podkreślone usta, ale zanim nałożysz na nie pomadkę lub błyszczyk, postaraj się, aby skóra na wargach była w dobrej formie.